Bizimle İletişime Geçin!
Kayseri OSB Mah. 18. Cad. No:11 38220
ozdemir@ozdemirmalzeme.com
+90 352 321 15 51 (pbx)
Geri

Hakkımızda

Özdemir Group

Hakkımızda

Temelleri 1986 yılına uzanan Özdemir Malzemecilik, Ticaret hayatına çeyrek asır önce mobilya sektöründe kullanılan boya ve kimyasal ürünlerin satışı ile başlamış ve 90’lı yılların başında ürün yelpazesine orman ürünlerini de ekleyerek daha da genişletmiştir.

Sektörde ki büyüme hızına paralel olarak 2000 yılında Organize Sanayi Bölgesinde ki yatırımla birlikte mevcut ürün yelpazesine süngerden elyafa, keçeden telaya, karkas yaydan zımba teline kadar yüzlerce ürün çeşidi ilave ederek Özdemir kalitesi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yine 2000’li yılların başında yaptığı yatırımları ile birlikte üretici kimliğini de kazanan Özdemir Malzemecilik; 45.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 120.000 m2’lik bir üretim kampüsünde Flexlift Amortisör, Özde Dar Dokuma, Özka Kağıt & Ambalaj, Simeks Kimya Sanayi, Flexline Zımba Teli, Özyay Bonel Yay markaları ile Özdemir Group çatısı altında üretim yapmaktadır.

Günümüzde Gazlı amortisörden, Ambalaj Naylonuna, Gri Kartondan, Elastik Kolona, Yatak Fitilinden, Dar Dokumaya, Bonel Yaydan, Zımba Teline ve Kimyasal Grubuna kadar her biri alanında kalitesi ile özdeşleşmiş markalarıyla üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başta mobilya sektörü olmak üzere; otomotiv, savunma sanayi, makine endüstrisi, tekstil, tarım, gıda gibi daha onlarca sektörlere hizmet sunmakta, kendi bünyesinde geliştirdiği makine parkı ve Ar-Ge merkezi ile birlikte gelişen teknoloji ve kalite standartlarında sektörüne yön veren ve lider pozisyonunda olmaya devam etmektedir. Yurtiçindeki yüzlerce seçkin müşterisinin yanı sıra; yurtdışında da aralarında İngiltere, Almanya, Portekiz, Brezilya, Costa Rica, Nijerya, Romanya, Mısır, Tunus, Türkmenistan ve Azerbaycan’ında bulunduğu 6 kıtada 60’a yakın ülkede ki iş ortakları ve 500’ü aşkın çalışanı ile hizmet etmektedir.

Sektörünün lider kuruluşu olmasının verdiği sorumluluk bilinciyle faaliyetlerini sürdüren Özdemir Group, çevreye duyarlı, kaynakları en verimli şekilde kullanan ve sürekli gelişen üretim teknikleriyle, tedarikçileri, müşterileri ve çalışanlarıyla tüm paydaşlarının memnun olduğu, gelişime açık yönetim anlayışı ile ulusal ve uluslararası alanda büyümeye devam etmektedir.

Özdemir Group

Misyonumuz & Vizyonumuz

Bizler, Özdemir Group olarak; 1986 yılından bu yana sektöre kalitesiyle özdeşleşmiş, binlerce çeşit ürünleri en cazip fiyatlarla siz değerli üretici paydaşlarımıza sunarak çözüm ortağınız olmayı ve sektörümüze yön vermeyi kendimize ilke edindik. Bu amaç doğrultusunda üretim kapasitelerimize güç vererek Mobilya, Otomotiv, Savunma Sanayii, Tekstil, Plastik Sanayii vb. gibi daha birçok sektöre hizmet vermeye ve güç katmaya devam edeceğiz.

Özdemir Group ailesi olarak; yola çıktığımız ilk gün gibi, ilke ve değerlerimizden hiçbir taviz vermeden; bizi biz yapan siz değerli paydaşlarımız ile üreten, geliştiren, istihdam eden, kazanan bir Türkiye için çalışmaya devam etmekteyiz. Teknolojiye yaptığımız yatırımlarımız ile üretimlerimizde daha az enerji ve daha az atık ile çevre ve doğaya karşı verimliliğimizi en üst seviyelere taşımaktayız. Her biri alanında uzman güçlü ve profesyonel kadromuz ile AR-GE ve ÜR-GE bölümlerine güç vererek üretimde kaliteyi ve sürekliliği esas alan bir yapıyı sürdürmeye çalışmaktayız.

Özdemir Group

Tarihçe

1986 - ÖZDEMİR GROUP

Temelleri 1986 yılında atılan Özdemir Group, bugün müşterilerinin ihtiyaç duyduğu yüzlerce hammaddenin tedarikini yapmanın yanı sıra amortisörden bonel yaya, ambalaj naylonundan mukavvaya, zımba telinden yapıştırıcıya,elastik kolondan dar dokuma ürünlerine her biri alanında kaliteyle özdeşleşmiş markalarıyla üretim yapmaktadır.

2000 - ÖZDEMİR MALZEMECİLİK

Özdemir Group bünyesinde üretilen amortisör, elastik kolon, fitil, yay, metal ürünler, ambalaj naylonu ve mukavvanın yanı sıra sektörün ihtiyaç duyduğu ürünlerin tedarikini yaparak yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce müşterisine en uygun koşullarda sunmayı amaç edinen Özdemir Malzeme grubun mobilya sektöründeki pazarlama şirketidir.

2004 - FLEXLİFT

Özdemir Amortisör “flexlift” markası ile başta mobilya olmak üzere otomotiv ve makine gibi sektörlerin gazlı amortisör ihtiyacını karşılamak üzere 2004 yılında grubumuz bünyesinde üretime başlamıştır.

2006 - ÖZKA AMBALAJ

2006 yılından beri Özka ve Karmusan markalarıyla mobilyadan tekstile, plastikten kırtasiye sektörüne kadar farklı sektörlerde kullanılan karton roliklerin ve gri mukavvaların üretiminin yanı sıra 2011 yılı itibariyle ambalaj naylonu üretimine de başlamıştır.

2006 - ÖZYAY

Özyay markasıyla koltuk, kanepe ve yatak üretiminde kullanılan karkas yay ve helezon üretiminin yanında çelik tel satışı da yapan firmamız 2006 yılında kuruldu.

2006 - SİMEKS

Özdemir Group’un yapıştırıcı grubundaki markası olan SİMEKS koltuk, kanepe, yatak ve büro mobilyaları üretiminde ve otomotiv sektöründe kullanılan, reçine esaslı, su bazlı ve hot-melt çeşitleri bulunan yüksek kaliteli bir yapıştırıcıdır.

2007 - ÖZDE

Yirmi beş yılı aşkın bir sürede edindiğimiz satış tecrübesini ve yıllarını dar dokumaya vermiş bir üretim kadrosunu 2007 yılında Özde Tekstil çatısı altında dinamik, teknolojiyi yakından takip eden, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak algılayan bir yapıda birleştirdik.

2008 - FLEXLINE

Mobilya ve döşeme endüstrisinin olmazsa olmazlarındandır zımba teli. Değerli ustaların emeğini sanata dönüştürmelerindeki en büyük yardımcılarından biridir zımba teli.

Özdemir Group

ÖZDEMİR ailesi olarak, sadece üreten ve tüketen bir dünya için değil aynı zamanda yaşanılabilesi mutlu ve güzel bir dünya için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

0

Yıllık
Tecrübe

0

Ürün
Çeşidi

0

Ülkeye
İhracat

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Cookie Policy